EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Uncategorized > Gaziantep FK Maçını Ali Şansalan Yönetecek
Gaziantep FK Maçını Ali Şansalan Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2022/07/SVAS1439-1024x722.jpg)
Demir Grup Sivasspor’umuz ile Gaziantep FK arasında oynanacak mücadelede hakem Ali Şansalan görev yapacak.
Spor Toto Süper Lig’de 1. hafta maçlarında görev alacak hakemler açıklandı. Buna göre; 06 Ağustos Cumartesi günü saat 19.15’te Demir Grup Sivasspor’umuz ile Gaziantep FK arasında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede hakem Ali Şansalan görev yapacak.
Şansalan’ın yardımcılıklarını ise; Candaş Elbil (1. Yardımcı Hakem), Deniz Caner Özaral (2. Yardımcı hakem) ve Murat Erdoğan (Dördüncü Hakem) yapacak.