EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Gençlerbirliği Maçını Tugay Kaan Numanoğlu Yönetecek
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/12/SVAS8548-1024x835.jpg)
Süper Lig’de Demir Grup Sivasspor’umuz ile Gençlerbirliği arasında oynanacak mücadelede hakem Tugay Kaan Numanoğlu görev yapacak.
Süper Lig’de 14. hafta maçlarında görev yapacak hakemler açıklandı. Buna göre; Demir Grup Sivasspor’umuz ile Gençlerbirliği arasında 24 Aralık Perşembe günü saat 16.00’da Yeni 4 Eylül Stadyumu’nda oynanacak mücadelede İstanbul bölgesi üst klasman hakemlerinden Tugay Kaan Numanoğlu düdük çalacak.
Numanoğlu’nun yardımcılıklarını ise; Bilal Gölen (1. Yardımcı Hakem), Mehmet Salih Mazlum (2. Yardımcı Hakem) ve Murat Erdoğan (dördüncü hakem) yapacak.
Tugay Kaan Numanoğlu, Süper Lig’de ilk kez takımımızın maçını yönetecek.