Gökhan Karagöl: 3 Puan Almaya Devam Edeceğiz

Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, “Oyuncularımızı tebrik ediyorum. İki haftadır şanssız beraberlikler ve mağlubiyetler aldık. Bugün bizim için çok değerli bir 3 puandı. İnşallah bundan sonraki haftalarda da 3 puan almaya devam edeceğiz.” dedi.

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, 1-0 galip geldiğimiz Beşiktaş maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Çok önemli bir 3 puan aldığımızı söyleyen Karagöl, “Oyuncularımızı tebrik ediyorum. İki haftadır şanssız beraberlikler ve mağlubiyetler aldık. Bugün bizim için çok değerli bir 3 puandı. İnşallah bundan sonraki haftalarda da 3 puan almaya devam edeceğiz. Beşiktaş karşısında 3 puan almak çok değerli. Beşiktaş’ı da tebrik ediyorum ve başarılar diliyorum. İnşallah bundan sonra daha iyi skorlar elde etmeye çalışacağız.” diye konuştu.

Maçın hakemi Ali Şansalan ilgili de değerlendirmede bulunan Karagöl, “Takdiri kamuoyuna bırakıyoruz. İkili mücadelelerde yanlı davrandığını düşünüyoruz. Bundan sonraki durumu da kamuoyuna bırakıyoruz.” dedi.

Transfer görüşmelerimizin devam ettiğini kaydeden Karagöl, “Kalecimiz geldi, bugün de bir oyuncumuz geldi. Yarın sağlık kontrolünden sonra imzasını atacak. İnşallah bu hafta içerisinde 2 oyuncuyu takıma katmaya çalışıyoruz. Ara transfer gerçekten zor, iyi oyuncuyu bulmak ve almak gerçekten zor. İki takviye daha önümüzdeki hafta gelmesini planlıyoruz. Bundan sonra da tekrar alacağımız oyuncuların hepsini kısa vadeli değil, uzun vadeli almaya dikkat ediyoruz. En azından önümüzdeki yılın kadrosunu da oluşturmaya çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.