Gökhan Karagöl: Adaletli ve Doğru Maç Yönetsinler

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, “Hakem takdir haklarını sürekli aleyhimize kullandı. İkinci golden öncede bir faulümüzü vermedi ve top gitti gol oldu. Söylenecek bir şey yok, herhalde kendileri öyle takdir ediyorlar. Adaletli maç yönetsinler, doğru maç yönetsinler.” dedi.

Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, Trendyol Süper Lig’in 13. haftasında sahamızda Trabzonspor ile 3-3 berabere kaldığımız maçtan 1 puanla ayrıldığımız için üzgün olduğumuzu söyledi.

Karşılaşmanın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulunan Karagöl, “Bizim için zor bir maç oldu ama bir o kadar da zevkli bir maç oldu. 3 gol attık, iki sefer öne geçtik, tartışmalı bir ofsayt pozisyonu sonucunda 3. golü yedik.” dedi.

Oynanan futboldan memnun olduğumuzu belirten Karagöl, hafta içi çok iyi çalıştığımızı maçtan galibiyetsiz ayrılıyor olmanın üzüntüsünü yaşadığımızı ifade ederek, “Oynan oyundan çok memnunuz, teknik heyet ve hocamızın oynattığı oyundan çok memnunuz. İnşallah önümüzdeki haftalarda daha iyi oynayacağız. Zor bir fikstüre girdik ama sonuçta çıkan, oynayan kazanıyor ya da kaybediyor. İnşallah önümüzdeki haftalarda daha iyi oynayacağız. Üstüne koyarak da devam ediyoruz.” diye konuştu.

Karagöl, karşılaşmanın hakemini de eleştirerek, şunları kaydetti:

“Hakem takdir haklarını sürekli aleyhimize kullandı. İkinci golden öncede bir faulümüzü vermedi ve top gitti gol oldu. Ofsayt pozisyonuyla ilgili de bizim tarafımızdan bakıldığı zaman hakemin takdiri bu. Çizgiler nasıl çiziliyor. Karagümrük maçında da yüzde 100 kırmızı kartımızı vermeyen VAR bugün ne hikmetse bekledi 5 dakika sonra golü verdi. Söylenecek bir şey yok, herhalde kendileri öyle takdir ediyorlar. Bu saatten sonra da biz bu ekonomik şartlarda yine elimizden geleni yapacağız. Adaletli maç yönetsinler, doğru maç yönetsinler. İyi oynayan kazansın.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.