Gökhan Karagöl: Biz Şerefimizle ve Namusumuzla Oynayan Bir Kulübüz

Gökhan Karagöl, “Biz şerefimizle ve namusumuzla oynayan bir kulübüz ve herkesi de böyle olmaya davet ediyoruz. Herkes bizimle ilgili konuşurken yüz kere düşünecek bir kere konuşacak. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz.” dedi.

Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, Fenerbahçe ile 2-2 berabere kaldığımız maçın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Gökhan Karagöl, alınan beraberlikten dolayı takımımızı kutladığını söyledi.

Takımımız adına güzel bir müsabaka olduğunu aktaran Karagöl, “Tabii ki bizim hedefimiz galibiyetti ama maç beraberlikle bitti. 1 puan için teknik heyetimizi ve futbolcularımızı tebrik ediyoruz.” dedi.

Karşılaşma öncesi sosyal medyada yer alan açıklamalara tepki gösteren Karagöl, şunları kaydetti:

“Yıllardır devam eden seviyesiz üsluplar, camiamız ile ilgili yapılmış olan üsluplara dün, bugün ve yarın da gerekli cevabı sahada verdik. Biz şerefimizle ve namusumuzla oynayan bir kulübüz ve herkesi de böyle olmaya davet ediyoruz. Herkes bizimle ilgili konuşurken yüz kere düşünecek bir kere konuşacak. Teknik heyetimiz ve futbolcularımızı canı gönülden tebrik ediyoruz. Aldıkları paraların hakkını sonuna kadar verdiler, alın terlerini sahada sergilerdiler. Kendilerini bir kere daha kutluyoruz. Sivasspor’a ve Sivas’a da bu berberliği armağan ediyoruz. Fenerbahçe’den 1 puan almak tabii ki önemliydi. Önümüzdeki haftalarda Avrupa hedefimizin devam etmesi için de bu maç bizim için çok önemliydi. İnşallah önümüzdeki haftalarda da aynı performansla oynamaya devam edeceğiz.”

Karagöl, her maçın takımımız için önemli olduğunu vurgulayarak, 3 puanın daha da önemli olduğunu dile getirdi.

Rakibimizin kim olduğunun önemli olmadığını ifade eden Karagöl, “Bizim çıkıp şerefimizle ve namusumuzla dün, bugün ve yarın da oynayacağımızı da her zaman söylüyoruz. Başkanımızın söylediği şeyler ortada, kamuoyu da biliyor. Bu iş sosyal medyada yazmayla, çizmeyle, itibarsızlaştırmayla olmaz. Biz her zaman çıkıyoruz alnımızın teri ve namusumuzla oynuyoruz.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.