Gökhan Karagöl: Çok Güzel Bir 3 Puan Oldu

Gökhan Karagöl, “Çok güzel bir 3 puan oldu biz de düşme hattından uzaklaştık. Rahat bir nefes almamıza sebep oldu. İnşallah diğer maçlarda iyi oynar ve 3 puan alırız” dedi.

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, Vavacars Fatih Karagümrük maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Önemli bir 3 puan kazandığımızı kaydeden Karagöl, “Oynanan oyun bugün bizi ne kadar mutlu etmese de alınan 3 puan gayet iyiydi. Taktik üzerine bir oyun geçti. Teknik heyeti ve oyuncularımızı tebrik ediyoruz” diye konuştu.

Karagöl, maçın saat 17.00’de başlamasına tepki göstererek, “Maçın bu saatte olması ayrı bir sıkıntı. 5 dakikaya kadar ezan okunacak. İftar saati geldi. Bununla ilgili biz Türkiye Futbol Federasyonu’na başvuruda bulunmuştuk. TFF de tamam dedi ama naklen yayın olarak yayıncı kuruluş maçın bu saatte oynanmasına ısrar etti. Keşke maç bu saatte olmasaydı. Naklen yayın planlamasında 20.30 yayın akışını bozacağı için bu maçı 17.00’ye verdiler. Biz 15.00 veya 16.00 olsun istedik ama yayıncı kuruluş bu saate ısrar etti” ifadelerini kullandı.

Karagöl, alınan 3 puanın ardından düşme hattından da uzaklaştığımızı vurgulayarak, “Çok güzel bir 3 puan oldu biz de düşme hattından uzaklaştık. Rahat bir nefes almamıza sebep oldu. İnşallah diğer maçlarda iyi oynar ve 3 puan alırız.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.