Gökhan Karagöl: Çok Mutluyuz

Gökhan Karagöl, “Teknik heyetimize, oyuncularımıza, seyircimize hepsine çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir maçtı. Çok mutluyuz. Bu sezon 4 gollü bir maçı ilk defa yaşadık. Onun için de bütün oyuncularımızı tebrik ediyorum.” dedi.

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, Siltaş Yapı Pendikspor’u 4-1 mağlup ettiğimiz maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada 4-1’lik galibiyetin takımımız için çok önemli olduğunu söyledi.

Hedefimizin ligin yukarısı olduğunu söyleyen Karagöl, “Yeni transferlerimiz bugün çok daha iyi bir performans sergilediler. Önümüzde ki haftalarda daha iyi olacağımızı düşünüyoruz. Teknik heyetimize, oyuncularımıza, seyircimize hepsine çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir maçtı. Çok mutluyuz. Bu sezon 4 gollü bir maçı ilk defa yaşadık. Onun için de bütün oyuncularımızı tebrik ediyorum. Seyircilerimiz de geldiği zaman çok daha güzel işler yapıyoruz. İnşallah bundan sonra ki haftalarda da seyircimizi buraya bekliyoruz.” diye konuştu.

Önümüzde ki hafta Kasımpaşa ile karşılaşacağımızı hatırlatan Karagöl, “Kasımpaşa ligde üzerimizde 5’inci sırada.  Üst sıralar için çok önemli bir maç. İnşallah yarın itibariyle Kasımpaşa maçının hazırlıklarına başlayacağız. Önümüzde ki haftada ki Kasımpaşa maçıyla ilgili İstanbul’da ki Sivaslı hemşehrilerimizi de maça bekliyoruz. Onlar varsa biz daha güçlü oluyoruz. Önümüzde ki hafta 3 puanla dönersek, bundan sonra ki hedefimiz Avrupa olacak. İlerleyen günlerde bunun hesabını yaparak, önümüzde ki sezonun kadrosuna da buna göre ayarlayacağız. Tabi ki sonra ki haftalarda alacağımız puanlar neticesinde.” dedi.

Rey Manaj’ın performansı ile ilgili soruları da cevaplayan Karagöl, “Hiçbir zaman bizi sıkıntıya sokmadı. Sivas’a geldiği günden beri hep çok uyumlu. Başta da transfer sürecinde beraber hep güzel şeyler yapacağımızı söylemiştik. O sözünü tutuyor, bizde sözümüzü tutuyoruz. Rey’e çok ciddi teklifler var. Gerek Suudi Arabistan’dan, Dubai’den, Rusya’dan, Avrupa’dan birçok kulüpten teklifler var. Ama bizim şu an için hedefimiz iyi bir yerde bitirmek. Bizim felsefemiz Anadolu’nun en yüksek bonservis bedeliyle oyuncu satmak demiştik. İnşallah bunu da başaracağız. Çünkü bizim bütçemiz kısıtlı bir bütçe. Biz kendi yağında kavrulan bir kulübüz. Sıralamada en aşağıdan 2’nci bütçeye sahip olan bir kulübüz. Haliyle gelirlerimiz belli, destekler belli. Kıt kanaat bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Elimizde ki imkanlarla en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Oyuncularımızı da bu şekilde motive etmeye çalışıyoruz. Burada bir aile havası ve çok güzel bir uyum yakaladık. İnşallah bundan sonra ki haftalarda da bunun üzerine koyarak iyi skorlar akarak ligi çok daha iyi bir yerde bitirmek istiyoruz. Pendikspor’a buradan teşekkür ediyoruz. İyi bir maç oldu, onlara da başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

Maçın 8. dakikasında sakatlanan Bartuğ Elmaz’ın durumu hakkında da açıklamada bulunan Karagöl, “Oyuncumuzun omzuyla ilgili problem var. Doktorlar MR çektiler, neticesini bugün ya da yarın alacağız. Kendisine de acil şifalar diliyoruz. İnşallah en kısa zamanda gelip takımımızda ki yerini alır.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.