Gökhan Karagöl: Hakem Aleyhimize Kararlar Verdi

Gökhan Karagöl, “Ali Şansalan kartlarda ve ikili mücadelelerde aleyhimize kararlar verdi. Charis’in pozisyonunda maçı disiplin altında tutmak oyuncuyu sahada çocuğunu azarlar gibi azarlamakla olmaz. Biz bunu kesinlikle kabul etmiyoruz. Daha adaletli, daha standartlarda her iki takıma aynı şekilde kartların ve faullerin verildiği bir maç olması gerekirdi.” dedi.

Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, Corendon Alanyaspor maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Üzgün olduğumuzu kaydeden Karagöl, “Şansız 3 puan kaybettik, bireysel bir hata nedeniyle. İnşallah daha iyi oynamaya devam edeceğiz. Beklemediğimiz bir 3 puan kaybıydı. İnşallah önümüzdeki haftalarda bunu telafi edeceğiz.” diye konuştu.

Maçın hakemi Ali Şansalan’ın maçı standartlarda yönetmediğini söyleyen Karagöl, “Kartlarda ve ikili mücadelelerde aleyhimize kararlar verdi. Charis’in pozisyonunda maçı disiplin altında tutmak oyuncuyu sahada çocuğunu azarlar gibi azarlamakla olmaz. Biz bunu kesinlikle kabul etmiyoruz. Daha adaletli, daha standartlarda her iki takıma aynı şekilde kartların ve faullerin verildiği bir maç olması gerekirdi. Alanyaspor’un vakit çalmasına kesinlikle çok muamma gösterildi. Biz bu şekilde yönetim kabul etmiyoruz. Standart olsun adil olsun.” dedi.

Puan durumunda takımların birbirine çok yakın olduğunu kaydeden Karagöl, “Her hafta başka bir senaryo ile karşı karşıyayız. Bizim hedefimiz hep aynı üst sıralar. Önümüzdeki haftalarda daha iyi mücadele edeceğiz. Yeni transferlerimiz de takıma adapte oldu. İnşallah bundan sonraki haftalarda çok daha iyi mücadele etmeyi planlıyoruz.” şeklinde konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.