Gökhan Karagöl: Hedefimiz Avrupa Konferans Ligi

Gökhan Karagöl, “Bu ekonomiyle, bu kadroyla gerçekten üstün işler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 maç bizim için önemli. Bu maçlarda da iyi skorlar almak istiyoruz. Hedefimiz her zaman ki gibi Avrupa Konferans Ligi.” dedi.

Basın Sözcümüz Gökhan Karagöl, TÜMOSAN Konyaspor maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Takımımız için önemli bir 3 puan olduğunu kaydeden Karagöl, “Konyaspor’a da buradan önümüzdeki maçlar için başarılar diliyorum. Her iki taraf için de kontrollü bir maç oldu. Seyir açısından iyi olmayan bir maç olsa da skor bizim açımızdan güzel oldu.” diye konuştu.

Yönetim kurulumuzun düşük bütçeyle güzel işler yaptığına kaydeden Karagöl, “Yıldızımız Rey Manaj çok güzel bir gol attı. Futbolcularımızı ve teknik ekibimizi de çok tebrik ediyorum. Kendileri çok güzel işler yapıyorlar. Bu ekonomiyle, bu kadroyla gerçekten üstün işler yapıyoruz. Önümüzdeki 4 maç bizim için önemli. Bu maçlarda da iyi skorlar almak istiyoruz. Hedefimiz her zaman ki gibi Avrupa Konferans Ligi. Bu iddiamızı her zaman devam ettiriyoruz. İnşallah önümüzde ki haftalarda da güzel puanlar alırız ve hedefimize ulaşırız.” ifadelerini kulandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.