Gökhan Karagöl: Skordan Memnunuz

Gökhan Karagöl, “Bu kadar eksik olmamıza rağmen 1-1’lik skordan da çok memnunuz, 1 puan bizim için iyi oldu. Hakeme de buradan çok teşekkür ediyorum çok güzel bir maç yönetti.” dedi.

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, Galatasaray ile oynadığımız maçın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

İlk yarı rakibimizin daha iyi olduğunu aktaran Karagöl, “İkinci yarı biz oyunu dengeledik ve 1-1’lik skoru yakaladık. Bu kadar eksik olmamıza rağmen 1-1’lik skordan da çok memnunuz, 1 puan bizim için iyi oldu. Hakeme de buradan çok teşekkür ediyorum çok güzel bir maç yönetti. İnşallah bundan sonraki haftalarda da aynı performansı hakemlerimizden bekliyoruz.” dedi.

Karagöl, takımımızdan ayrılacak futbolcularımızın durumuyla ilgili olarak ise şunları kaydetti:

“Yunus Emre Konak ile ilgili birkaç saat içerisinde bir açıklama yapacağız. Kendisi İngiltere’de, inşallah kendisi için de hayırlı olur. Ayrıca bugün Rodrigues’in veda maçıydı. Samu Saiz için de bir parantez açmak istiyorum. Samu Saiz sezon başında gitmek istiyordu ve kendisi kaldı. Fakat son haftalardaki agresif oyunundan ve gitmek istemesinden dolayı kendisiyle yollarımızı ayıracağız. Kimse Sivasspor’dan büyük değil, sözleşmesini feshettik. Yeni transferlerimizi de önümüzdeki günlerde açıklayacağız, çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki hafta 3 transfer açıklamayı düşünüyoruz. İnşallah takımımızı çok daha güçlendireceğiz.”

Teknik direktörümüz Bülent Uygun’a teşekkür eden Karagöl, “2 hafta da 4 puan aldı, bu hafta çok eksiğimiz, cezalımız, sakat oyuncularımız vardı ve Rey Manaj yoktu. Hasta oyuncularımız vardı, şu an ciddi tedaviler sonrası çıkmak zorunda kaldılar. Bülent hocamıza ve oynayan bütün oyuncularımıza teşekkür ediyoruz. Ellerinden gelen gayreti gösterdiler.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.