Gökhan Karagöl: Taraftarımızla Avantajlı Oluyoruz

Gökhan Karagöl, “Sivas’ın en büyük markası Sivasspor. Taraftarımız geldikleri zaman çok daha güzel şeyler oluyor. Her anlamda çok daha avantajlı oluyoruz.” dedi.

Basın sözcümüz Gökhan Karagöl, 1-0 galip geldiğimiz Çaykur Rizespor maçının ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Karagöl, yeni transferlerimizin üçünün karşılaşmanın son dakikalarında forma şansı bulduğunu belirtti.

Karagöl, bundan sonra ki günlerin çok daha iyi olacağını belirterek, “8 oyuncumuzla yollarımızı ayırdık, yerine 8 oyuncu aldık.” dedi.

Karagöl, ara transfer döneminin çok zor geçtiğini en iyi oyuncuları kadromuza katmak istediğimizi ve çok çaba gösterdiğimizi dile getirerek, “Onlarca oyuncuyla görüştük. Sürecin sonuna doğru takip edip görüştüğümüz oyuncularla transferin son haftasında imzalarımızı attık. İnşallah bundan sonra performansları çok daha iyi olacak ve çok daha güzel bir Sivasspor seyredeceğiz.” diye konuştu.

Taraftarımızdan takımına güvenmelerini isteyen Karagöl, “Sivas’ın en büyük markası Sivasspor. Taraftarımız geldikleri zaman çok daha güzel şeyler oluyor. Her anlamda çok daha avantajlı oluyoruz. 12’nci adam her zaman taraftar. Bunu bize hissettirsinler, bizde elimizden gelen her şeyi onlar için yapmaya çalışıyor olacağız.” ifadelerini kullandı.

Oyuncuları Modou Barrow’a ara transfer döneminde çok teklif olduğunu söyleyen Karagöl, şunları kaydetti:

“Barrow için teklifler vardı. Biz istediğimiz oyuncuyu göndeririz, istemediğimizi göndermeyiz. Barrow’a kadro genişliği açısında takımda ihtiyacımız var. Çünkü önümüzde ki haftalarda bizim de hedefimiz yukarılar, ilk 5’e girmek istiyoruz. Onun için de kadro genişliği önemli. Kadromuzda sakatlık ve cezalı oyuncular sebebiyle çok ciddi sıkıntılar yaşadığımız günler oldu. Önümüze bir hedef koyduk ve bu hedef doğrultusunda kadro genişliği bizim için çok önemli. Barrow’dan memnunuz ve kalmasını istedik.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.