Hazırlık Maçı | Demir Grup Sivasspor 1-1 Sabail

Demir Grup Sivasspor’umuz, 2023-24 sezonu öncesi kamp çalışmaları kapsamında Sabail ile oynadığı hazırlık maçından 1-1 beraberlikle ayrıldı.

Yeni sezon hazırlarının ikinci etabına Erzurum’da devam eden Demir Grup Sivasspor’umuz hazırlık maçında Azerbaycan Premier Ligi ekiplerinden FK Sabail ile karşılaştı. Erzurum Yüksel İrtifa Merkezi’nde oynanan mücadeleden Demir Grup Sivasspor’umuz 1-1 beraberlikle ayrıldı.

Mücadeleyi hakem Yücel Büyük yönetirken yardımcılıkları ise Akın Karabacak ile İsmail Ertunç yaptı. Gül Demir ise dördüncü hakem olarak görev yaptı.

Teknik Direktörümüz Servet Çetin maça; Ali Şaşal Vural, Uğur Çiftçi, Samba Camara, Mehmet Albayrak, Murat Paluli, Kader Keita, Samuel Saiz, Hakan Arslan, Emrah Başsan, Max Gradel, Clinton N’jie 11’iyle başladı.

Yedeklerde; Emre Satılmış, Alaaddin Okumuş, Özkan Yiğiter, Mert Dursun, Kaan Onaran, Caner Osmanpaşa, Yunus Emre Konak, Armin Derlek, Ahmed Musa, Karol Angielski, Eren Kaya, Charis Charisis ve Emre Gökay yer aldı.

Takımımızın golünü 7. dakikada Clinton N’jie kaydetti.

Demir Grup Sivasspor yeni sezon hazırlıkları kapsamında daha önce Sivas’ta İstanbulspor ile oynadığı maçı 3-0 kazanmıştı.

Haber & Fotoğraflar: Erhan Erdoğan

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.