Yiğidonun Antrenman Günlüğü

Demir Grup Sivasspor’umuz, bugün yaptığı antrenmanla HK. Kayserispor maçının hazırlıklarına devam etti.

Süper Lig 2020-2021 sezonunun 5. haftasında deplasmanda HK. Kayserispor ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuz, maçın hazırlıklarını bugün yaptığı çalışmasıyla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay yönetiminde kulüp tesislerimizde saat 11.00’de gerçekleştirilen antrenman 1 saat 30 dakika sürdü.

Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3 grup halinde top kapma, pas ve pres çalışmasıyla devam etti. Ardından dar alan pas çalışması yapan ekibimiz, son bölümde ise yarım saha çift kale maç ve orta şut çalışması yaptı.

Diğer yandan Demir Grup Sivasspor’umuz, Türkiye Spor Yazarları Derneği Ankara ile Sivas Şubesi’nin ortaklaşa gerçekleştireceği, Cumhuriyetimizin ve Ankara’nın başkent oluşunun 97. yılı etkinlikleri kapsamındaki ‘Başkent Kupası’ heyecanı, Ankaragücü ve Demir Grup Sivasspor arasında 10 Ekim Cumartesi günü Eryaman Stadı’nda yaşanacak. Müsabakası saat 16.00’da başlayacak ve TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

Takımımız yarın öğleden sonra bu maç için Ankara’ya gidecek.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.