İbrahim Akdağ: Taraftarımızın Bu Hafta Stadı Dolduracağını Düşünüyorum

İbrahim Akdağ, “Kariyerim boyunca Sivas deplasmanına birçok kez geldim. Çok daha ilgili taraftar vardı. Bu hafta stadı dolduracaklarını düşünüyorum. Bundan sonra ki maçlarda da keyif almak için stada gelmelerini rica ediyorum.” dedi.

Futbolcumuz İbrahim Akdağ, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Ligde son 2 haftada doğru oynadığımızı söyleyen İbrahim, “Türkiye liginde defansı yapabilmek önemli. Maçı kazandıran en önemli unsurlardan biri. 2 hafta iyi mücadele ederek iyi galibiyetler aldık ve ligdeki konumumuzu iyice rahatlattık” diye konuştu.

– Taraftar İçin Bu Tarz Maçlar Önemlidir

Ligde 22 Nisan Pazartesi günü sahamızda oynayacağımız Fenerbahçe maçını değerlendiren İbrahim, “Fenerbahçe ligin iyi takımlarından biri. Artılarını ve eksilerini analiz ederek her maça nasıl hazırlanıyorsak çıkacağız. En iyi şekilde mücadele edip, taraftarımıza hediye etmek istiyoruz. Taraftar için bu tarz maçlar önemlidir. Çünkü dört büyük takımlara karşı alınan galibiyetler, taraftarı ekstra bir mutlu ediyor. Elimizden gelen mücadeleyi vereceğiz bu maçta” şeklinde konuştu.

Taraftarımıza da seslenen İbrahim şunları kaydetti:

“Kariyerim boyunca Sivas deplasmanına birçok kez geldim. Çok daha ilgili taraftar vardı. Bu hafta stadı dolduracaklarını düşünüyorum. Bundan sonra ki maçlarda da keyif almak için stada gelmelerini rica ediyorum.”

Bir gazetecinin, “Takımda büyük bir rekabet var. Bu rekabeti nasıl değerlendiriyorsun?” sorusunu da cevaplayan İbrahim, “Bize burada antrenman yapmak için para veriyorlar. Maçta oynayıp oynamamak hocanın taktirine kalıyor. Rekabet ortamı her zaman vardı. Geldiğimde de vardı şu anda var. Çalışan formayı alıyor bu güzel bir şey. 2-3 haftadır ben de kendimi çok iyi hissetmiyordum. Şimdi tekrardan formayı almak için çalışacağım. Sağlığım iyi. Kendimi çok daha iyi hissediyorum. Bu hafta süre alırsam bunu taraftara göstereceğim” diyerek sözlerini tamamladı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.