İH. Konyaspor Maçının Biletleri Satışa Çıktı

Süper Lig 2021-2022 sezonunun ilk hafta maçında sahamızda İH. Konyaspor ile oynayacağımız karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

Süper Lig’de taraftarlarımızla buluşuyoruz. Takımımız yeni sezonun ilk haftasında yarın saat 19.15’te Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda İH. Konyaspor ile karşılaşacak. Mücadelenin biletleri bugün 11.00’de satışı çıktı.

1. T.C. Sağlık Bakanlığı’nca belirlenen aşı takvimini tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren; Covid-19 geçirmiş kişiler ise, izolasyon süreçlerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

2. 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. Ancak söz konusu yaş grubuna T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılması halinde, söz konusu kişiler 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde, bu kişilere stadyumlara giriş izni verilmeyecektir.

3. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında, Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir.

4. Talimatın yürürlüğe girdiği tarihten önce kombine bilet satın almış ancak aşı takvimini tamamlamamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyumlara girebilecektir. Ancak söz konusu kombine sahiplerinin, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlaması yapılmış grupta olmalarına rağmen 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde bu kişilere stadyumlara giriş izni verilmeyecektir.

5. UEFA’nın güncel uygulamaları göz önünde bulundurularak ve kamu sağlığının korunması amacıyla misafir takım seyirci uygulaması 2021-2022 sezonu boyunca yapılmayacaktır. Misafir tribünlerine sadece ev sahibi takım seyircisi alınabilir. 

7. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, HES entegrasyonu ile E-Bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine E-Bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir. Kişilere yönelik HES uygulama sorgulamaları Localara girecek kişiler ve seyirciler için E-Bilet sistemi üzerinden yapılacak; Protokol Tribününe girecek kişiler için ise E-Bilet sistemi veya HES uygulaması üzerinden yapılacaktır.

8. Demir Grup Sivasspor biletleri, İttifak Holding Konyaspor logolu kartlar hariç tüm Passolig kartlar ile satın alınabilir.

9. Bir taraftar Farklı T.C. Kimlik numaraları girerek 2 (iki) bilet alma hakkına sahip olacaktır. Her taraftarın HES kodu olması zorunludur.

10. Tüm seyircilerin maske takma zorunluluğu vardır.

11. Biletler, Buruciye Medresesi bahçesinde ve Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu güney kale arkasında bulunan Passolig noktasından satılmaktadır.

Bilet Fiyatları Şöyle:

1. Kategori VIP:70 TL

2. Kategori Maraton: 50 TL

3. Kategori Osman Seçilmiş Güney Kale Arkası: 25 TL

Kombine Fiyatları İse Şöyle:

1. Kategori VIP Alt B, E, F Blok: 647,50 TL

2. Kategori Maraton Alt ve Üst C-D-E Blok: 429,50 TL

3. Kategori Maraton Alt ve Üst A-B-F-G Blok: 329,50 TL

4. Kategori Osman Seçilmiş Tribünü Güney At ve Üst Tüm Bloklar: 227,50 TL

5. Kategori VIP Üst B Blok Bayan Tribünü: 227,50 TL

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.