Jorge Felix: Elimden Gelenin En İyisini Yapacağım

Yeni transferimiz Jorge Felix, “Demir Grup Sivasspor için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Çok çalışacağım ve çok fazla maç kazanmak için uğraşacağım.” dedi.

Demir Grup Sivasspor’umuzun yeni transferi Jorge Felix, resmi internet sitemize açıklamalarda bulundu.

Demir Grup Sivasspor’umuza gelmeyi çok istediğini söyleyen Felix, “Takımımla hemen idmanlara başlamak istiyorum. Buraya geldiğim için çok mutluyum” diye konuştu.

Transfer sürecinden de bahseden Felix, “Transferim zorlu ve uzun bir süreç oldu. Çok fazla transfer teklifi aldım. Menajerime Türkiye’de oynamak istediğimi söyledim. Daha sonra Demir Grup Sivasspor’a gelmeye karar kıldım.” ifadelerini kullandı.

Takımımız için çok fazla gol atacağını söyleyen Felix, “Asıl mevkim on numara. Topla birlikte çok iyiyim. Topla birlikte koşmam en iyi özelliğim” dedi.

Felix, taraftarlarımıza da seslenerek şunları söyledi:

“Demir Grup Sivasspor için elimden gelenin en iyisini yapacağım. Çok çalışacağım ve çok fazla maç kazanmak için uğraşacağım.”

Takımımıza transfer olmadan önce Süper Lig’i takip ettiğini kaydeden Felix, “Türk takımlarının maçlarını takip ediyordum. Türk takımlarını Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi’nde sürekli görüyoruz. Yüksek seviyeli bir lig. Ben de bu seviyeyi biraz daha yükseltmek için çalışacağım.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.