Kenan Oktay: İkinci Yarı Yorgunluk Başladı

Kenan Oktay, “İlk yarı istediklerimizi yapabildik. İkinci yarı yorgunluk ve pas hataları başladı. Bunun neticesinde çok fazla atakta etkili olamadık.” dedi.

Süper Lig’de 12. haftanın kapanış maçında Fraport TAV Antalyaspor’u konuk eden Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadeleden 0-0 beraberlikle ayrıldı. Yardımcı antrenörümüz Kenan Oktay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı açıklamada, mücadeleyi iki türlü değerlendirmek gerektiğini belirterek, “Biri ilk yarı bir de ikinci yarı. İlk yarı istediklerimizi yapabildik, pas yapabildik. Rakibin arkasına sarkmak istiyorduk ve sarktık. Zaman zaman da pozisyonlar bulduk. İkinci yarı yorgunluk ve pas hataları başladı. Bunun neticesinde çok fazla atakta etkili olamadık. Son bölümde de savunmada pozisyonlar verdik ama mücadele olarak, istek olarak oyuncu arkadaşlarımız üst düzey mücadele gösterdiler. O yüzden onları kutluyorum.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.