Kopenhag Maçının Bilet Satışı Başladı

UEFA Avrupa Konferans Ligi Play-Off turu ilk maçında Kopenhag ile oynayacağımız karşılaşmanın biletleri satışa çıktı.

UEFA Avrupa Konferans Ligi play-off turunda 19 Ağustos Perşembe günü saat 21.00’de Kopenhag ile sahamızda oynayacağımız karşılaşmanın biletleri satışa sunuldu.

Stadyum kapasitelerinin yüzde 50’si oranında seyirci alınacak.

Karşılaşma için kağıt bilet satışı yapılacaktır. Passolig kağıt zorunluluğu olmayacaktır. Ancak Passolig kartı olan taraftarımız dilediği takdirde biletini Passolig karta yükletebilir.

Biletler, Buruciye Medresesi bahçesinde ve Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadyumu güney kale arkasında bulunan Passolig noktasından satılacaktır. Gişeler 09.00-12.30 – 13.30-18.00 saatleri arasında hizmet verecektir. www.passo.com.tr internet sitesinden de bilet satışı yapılacaktır. İnternetten alınan biletlerde sistem tarafından verilecek biletin PDF formasında çıktısı alınmalıdır.

1. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen aşı takvimini (T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan iki doz aşı olmak ya da Covid-19 hastalığını geçirmiş olup, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından sağlanan aşılardan bir doz aşı olmak) tamamlamış kişiler, son aşı tarihlerini takip eden 14. günden itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

2. Covid-19 geçirmiş ve aşı olmamış kişiler, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenen izolasyon sürelerinin tamamlanmasından itibaren 180 gün süre ile stadyuma seyirci olarak girebilecektir.

3. 12 yaşını tamamlamış ve henüz T.C. Sağlık Bakanlığı’nın belirlediği aşı yaş grubuna dahil olmamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyuma girebilecektir. T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından söz konusu yaş grubundaki kişilere aşı tanımlanması halinde, bu kişilerin 60 gün içerisinde aşı takvimini tamamlamaları gerekmektedir. Aksi takdirde 60 gün sonrasında stadyumlara girişlerine izni verilmeyecektir. 

3. T.C. Sağlık Bakanlığı güncel uygulaması kapsamında, Covid-19 PCR testi yaptırılamayan 12 yaş altındaki çocuklar stadyumlara giremeyecektir. 

4. Talimatın yürürlüğe girdiği 11 Ağustos 2021 tarihinden önce kombine bilet satın almış, ancak aşı takvimini tamamlamamış kişiler, müsabakadan en fazla 48 saat önce PCR testi yaptırması ve test sonucunun negatif olması şartıyla stadyumlara girebilecektir. Yukarıda belirtilen tarihten önce kombine almış kişilerin, T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından aşı tanımlanmış grupta olmalarına rağmen 60 gün süre içerisinde aşı takvimini tamamlamamaları halinde stadyumlara girişlerine izin verilmeyecektir.

5. Stadyumlarda yer alan Protokol ve Basın Tribünlerine girişler, seyirci giriş koşullarına tabi olacaktır.

7. Süper Lig ve TFF 1. Lig müsabakalarında seyircilerin stadyuma girişleri, e-bilet sistemi üzerinden alınan biletler ile yapılır.

8. Bilet alacak kişilerin, HES kodu bilgilerine e-bilet sistemi uygulayıcısının ulaşmasına onam vermesi gerekmektedir.

9- Kişinin kullandığı HES uygulamasının güncel olması ve uygulamanın ayarlar bölümünden Risk Durumu, Aşı Durumu ve Hastalık Durumu alanlarının paylaşıma açık olması gerekmektedir.

Bilet Fiyatları şu şekilde belirlendi:

1. Kategori 70 TL, 2. Kategori 50 TL, 3. Kategori 25 TL, Bayan Tribün 40 TL.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.