Koray Altınay: Sivasspor Bir Üst Seviyeye Yükselmek Gibi Bir Şeydi

Koray Altınay, “Burada olmaktan dolayı çok gurur duyuyorum. Kariyerim için Demir Grup Sivasspor bir üst seviyeye yükselmek gibi bir şeydi.” dedi.

Yeni transferimiz Koray Altınay, Bolu kampında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Demir Grup Sivasspor’umuzda olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyleyen Koray, “Tatilde iken Rıza Hocamızdan telefon geldi, bu teklife sıcak baktım ve Demir Grup Sivasspor’a transfer oldum. Transferde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Demir Grup Sivasspor’umuzun çok büyük bir camia olduğunu söyleyen Koray, “Burada olmaktan dolayı çok gurur duyuyorum. Kariyerim için Demir Grup Sivasspor bir üst seviyeye yükselmek gibi bir şeydi. Bu takım Avrupa kupalarında Türkiye’yi temsil ediyor. Ben de bu takımın bir parçası olmak istedim.” şeklinde konuştu.

Daha önce kariyerinde 2017 yılında Avrupa kupalarında mücadele ettiğini söyleyen Koray,  “O çok ayrı bir duyguydu benim için. Bu sene tekrardan yaşayabileceğim bunu.” dedi.

Çok iyi bir taraftarımızın olduğunu söyleyen Koray, “Çok heyecanlıyım taraftarlarımızla tanışmak için. Özledik taraftarın önünde oynamayı.” ifadelerini kullandı.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ile ilgili düşüncelerini de paylaşan Koray, şunları söyledi:

“Rıza Çalımbay, beni Türkiye’ye getiren ilk kişiydi. 2013 yılında tanışmıştık hocamla. O zamanlar da aramız çok iyiydi. Onun isteklerini her zaman yapmaya çalıştım. Aynısı bu sene de gerçekleştirmeye çalışacağım inşallah.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.