Kulübümüz EMS Yapı İle İsim Sponsorluğu Anlaşması İmzaladı

Kulübümüz, 2023-24 sezonunda isim sponsorluğu için EMS Yapı ile anlaşmaya vardı. Sponsorluk için BG Grup 4 Eylül Stadyumu’nda imza töreni düzenlendi.

Sivasspor’umuz 2023-24 sezonu ile birlikte EMS Yapı Sivasspor adını kullanacak. İsim sponsorluğu için BG Grup 4 Eylül Stadyumu’nda düzenlenen imza törenine Başkanımız Mecnun Otyakmaz ve EMS Yapı Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Mermer ile Emre Mermer yer aldı.

İmza töreninde konuşan Başkanımız Mecnun Otyakmaz, futbolun, sadece bir oyun değil, birleştirici bir güç olduğunu söyleyerek, “Sivasspor, bu gücüyle şehrimize ve tüm taraftarlarımıza umut ve coşku vermiştir. Bugüne kadar yürüdüğümüz bu yolda, sevgili taraftarlarımızın desteğiyle nice başarılara imza attık ve atmaya devam edeceğiz. EMS Yapı, Sivasspor ailesinin bir parçası olarak, bu başarı hikayesine katkıda bulunmak için yeni sezonla birlikte yanımızda olacak. EMS Yapı ile yeni başarılara imza atmak için güçlü bir birliktelikle yola çıkıyoruz. İki güçlü markanın bir araya gelmesiyle takımımız yeni sezonda, ‘EMS Yapı Sivasspor’ adını kullanacak.” dedi.

Desteklerinden dolayı Türkiye’nin önde gelen inşaat şirketlerinden biri olan EMS Yapı ailesine teşekkür eden Otyakmaz, “Hemşehrimiz Hayrettin Mermer’e, yönetim kurulu üyemiz As Başkanımız Emre Mermer’e ve Ahmet Mermer’e şükranlarımızı sunuyoruz, bu iş birliğinin uzun soluklu ve başarılı olmasını temenni ediyorum.” ifadelerini kullandı.

EMS Yapı Sivasspor olarak, yeni sezonda da azimle ve heyecanla sahada olacağımızı kaydeden Otyakmaz, “Tüm takımımıza ve teknik ekibimize başarılar diliyor, bu heyecan verici süreçte bize destek olan herkese en içten sevgi ve saygılarımı iletiyorum.” dedi.

Eski isim sponsorumuz Demir Grup ailesine de teşekkür eden Otyakmaz, “Demir Grup ile 2017-2018 sezonuyla birlikte başlattığımız ve 6 sezon boyunca yürüttüğümüz isim sponsorluğu anlaşması sona erdi. Uzun süre devam eden bu değerli iş birliğimiz boyunca Sivasspor’umuza verdiği destek ve güven için Demir Grup’a ve Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Hamit Demir’e teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Ahmet Mermer ise şunları söyledi:

“Kısıtlı imkanlarla bugüne kadar büyük başarılara imza atan Sivasspor’umuzun bundan sonra inşallah daha büyük başarılara imza atmasına vesile oluruz inşallah. İki taraf açısından da hayırlı olmasını diliyorum.”

Emre Mermer de yönetim kurulumuzun, takımımız ve şehrimiz adına nasıl bir mücadele verdiğine yakından şahitlik eden biri olduğunu ifade ederek, “Başkanımızın bu konudaki isteği bizim için önemli olmakla birlikte ata toprağı, baba toprağı, babamızın, ailemizin yetiştiği Sivas’ımıza, Sivas’ımızın en önemli markası Sivasspor’umuza bu konuda destek vermek boynumuzun borcu olduğunu düşünüyoruz. Bu anlaşmanın Sivasspor’a olan desteğimizin gönül bağımızın inşallah hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bu sözleşmenin iki taraf için de hayırlara vesile olacağına inanıyorum.” dedi.

İmza töreninde Sivas Valisi Yılmaz Şimşek, il protokol üyeleri, STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.