Kulübümüzden Açıklama

18 Mayıs Salı günü Ziraat Türkiye Kupası Final maçında Fraport TAV Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanacak mücadele öncesi dün akşam bir açıklamamız olmuştur.

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki; bu karşılaşmanın centilmence geçmesini ve hak edenin kupayı kazanmasını dileyeceğimiz bir karşılaşma olmasını istememiz gerektiğinin farkındayız.

Antalyaspor’un küçük bir latifeyi motivasyon malzemesi olarak kullanmasını anlıyoruz ve Antalyaspor camiasını incittiysek özür diliyoruz.

Ancak bize dik duruş dersi vermek kimsenin haddi olmadığını da belirtmek isteriz. Geçtiğimiz yıllarda ligin son haftasında oynadığımız karşılaşmada aldığımız galibiyet ile rakibimizin küme düşmesine sebep olarak ligde kalmasını sağladığımız Antalyaspor’un dik duruşumuzu çabuk unutmuş olması da bizi üzmüş ve yaralamıştır. Futbol bir rekabet oyunudur. Bizler sahada rakip, saha dışında dost olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyoruz.

Saygılarımızla

Demir Grup Sivasspor

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.