EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Fotoğraf Galeri > Kupa Maçı Kayseri’ye Alındı
Kupa Maçı Kayseri’ye Alındı
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2023/01/Kayserispor-koltuk-1024x682.jpg)
Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda 17 Ocak Salı günü saat 14.30’da Demir Grup Sivasspor’umuz ile TECO Karacabey Belediye Spor AŞ. arasında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanması gereken mücadele, stadyum zemininde ki bakım çalışmaları nedeniyle Kayseri RHG Enertürk Enerji Stadyumu’na alınmıştır.