Leke Samson James: Güzel Şeyler Yapacağız

Leke Samson James, “Buraya azimli ve istekli geldim. Güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.” dedi.

Yeni transferimiz Leke Samson James, Bolu kampında resmi internet sitemize açıklamada bulundu.

Demir Grup Sivasspor’umuza geldiği için çok mutlu olduğunu kaydeden James, “Burada çok azimli ve istekli insanlar var. Bunu görmek de beni motive ediyor. Gelmeden önce kulüple ilgili çok duyum aldım. Bilgi aldığım insanlar Demir Grup Sivasspor ile ilgili çok güzel yorumda bulundular, iyi şeyler söylediler. Ben de buraya azimli ve istekli geldim. Güzel şeyler yapacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.

Transfer süreci hakkında da bilgi veren James, “Bu süreç çok güzel geçti. Menajerim kulüple görüşmeleri yürüttü. Şartlar belirlendikten sonra imza atmak için geldim. Demir Grup Sivasspor çok net bir tavır ortaya koydu. Her şeyi yerine getirecek şekilde davrandı.” ifadelerini kullandı.

Transfer sürecinde birçok kişi ile konuştuğunu kaydeden James şunları söyledi:

“İstisnasız herkes Sivasspor ile ilgili güzel yorumda bulundu. Sivasspor’da bir aile ortamının olduğunu ve her şeyin olması gerektiği gibi ilerlediği söylediler. Gördüğüm kadar da bu böyle ilerliyor. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum.”

Taraftarımız ve takımımız için her zaman mücadele edeceğini söyleyen golcü futbolcu, “Takımı için elinden gelen her şeyi yapmaya çalışan, bir futbolcu görecekler sahada. Bunun garantisini verebiliyorum.” dedi

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.