Malmö Maçının Biletleri Sivas Belediyesi’nden

Sivas Belediyesi, UEFA Avrupa Ligi play-off rövanş müsabakasında İsveç ekibi Malmö ile karşılaşacak Demir Grup Sivasspor’umuza destek olarak örnek bir çalışmaya imza attı. Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin’in talimatıyla heyecan dolu rövanş maçının tüm biletleri toplu bir şekilde satın alındı ve taraftarlarımıza ücretsiz olarak dağıtılacak.

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar ve Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay basın açıklaması yaptı.

Hilmi Bilgin: Biletlerin Tamamını Aldık

Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, biletlerin tamamını aldıklarını ve taraftarlarımıza ücretsiz şekilde verileceğini duyurarak, “Perşembe günü şehrimizin gururu Sivasspor’umuzun Avrupa Ligi’nde rövanş maçı var. İnşallah Sivasspor, şehrimiz ve ülke futbolunu en iyi şekilde temsil edecek ve en iyi şekilde sahaya çıkıp mücadelesini verecek. Biz bu konuda Sivasspor’a güveniyoruz. Burada 12. adam olarak şehrimize büyük görev düşüyor. Bizler Sivasspor sevdalıları olarak, her maçta Sivasspor’a destek vermemiz gerekiyor. Biz bu önemli Avrupa Ligi maçı öncesinde şehirdeki tüm bahaneler ortadan kaldırıp, taraftarların tam kapasite stadyuma gelip desteklemeleri adına biletleri Sivas Belediyesi olarak tamamını aldık. Maça gelmek isteyen tüm herkesi maça davet ediyoruz. Sivas Belediyesi olarak bugünden itibaren tüm biletler tarafımızca satın alınmış olup maça gitmek isteyen tüm taraftarlarımız kağıt bilet alacak.” diye konuştu.

Rıza Çalımbay: Yeter ki Taraftar Gelsin

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay Sivasspor da, taraftarın önemine değinerek, ”Biz göreve başladığımızdan itibaren Avrupa’ya gidiyoruz. Türkiye’yi de çok güzel şekilde temsil ediyoruz. Başarılı olmak istiyorsak bir bütün olmalıyız. Bu bütünlüğün içinde de en büyük taraftar gelir. Taraftar ne kadar çok olursa daha farklı olur. Malmö ilk maçta müthiş bir taraftar desteği ile oynadı. Bize baskı kurabiliyorlardı. Tek isteğimiz taraftarın maça gelmesi. Yeter ki taraftar gelsin. Onların desteğiyle daha da güçlü olacağız.” dedi.

Erdal Sarılar: Seyircimizin Destek Olmasını Bekliyoruz

Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar ise, “Başkanımıza verdiği destekten dolayı teşekkür ediyoruz. Kupada ki Alanya maçında da bütün biletleri aldı başkanımız. Bu maçta kağıt bilet geçerli. Burada isim, soy isim ve TC olmayacak. Onun için herkesin gelmesini rica ediyoruz. başkanımıza ve belediyemize teşekkür ediyoruz. Passolig satış noktalarından biletler alınabilecek. Sadece kombine olan yerler hariç her yerden bilet verilebilecek. Tahmin ediyorum 2 günde biletler tükenecek.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.