Mecnun Otyakmaz: Alacağımız Her Puanın Çok Önemi Var

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, ülke puanı açısından Avrupa’da alınacak her puanın çok önemli olduğunu söyledi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Villarreal maçı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Otyakmaz, ülkemizi temsil etmenin heyecanı içinde olduğumuzu belirterek, “Daha önceden de Avrupa kupalarına katılmıştık ama bu dönem çok kritik bir dönem. Ülke puanı açısından İskoçya ile çekişiyoruz. Alacağımız her puanın çok önemi var. Sonraki yıllarda şampiyon olacak takımın ön öleme oynamaması adına büyük bir görev düşüyor. Biz de bunun bilincindeyiz. Çok önemli kayıplarımız oldu fakat yaptığımız transferlerle geçen yıldan daha güçlü bir takım olduğumuzu biliyoruz, görüyoruz ama ufak bir uyum sorunumuz vardı. Hem milli maç arasında hem de bay geçtiğimiz haftayı iyi değerlendirerek Kayserispor maçıyla çıkış yakaladık. İnşallah, hem taraftarımızı hem bizleri sevindirecek bir sonuçla Avrupa kupalarındaki ilk deplasmanımızdan puanla döneriz diye ümit ediyoruz. Çok güçlü bir takımla oynayacağız ama hocamızın da sürprizleri olacağına inanıyorum.” dedi.

Otyakmaz, gruptan çıkmak istediğimizi de belirterek, “Villarreal seri başı olması nedeniyle de favori olarak gözükmekte. Diğer 3 takımın da birbirlerine denk güçte olduğunu düşünüyorum.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.