Mecnun Otyakmaz: Bu Kadar Eksiğe Rağmen Bu Puanı Almak İyi

Mecnun Otyakmaz, “Çok önemli oyuncularımız yok. Zor bir süreçteyiz. 2 tane direkten dönen topumuz var, 3 net pozisyon kaçırdık. Netice itibariyle bu eksik zamanda bu puanı almak iyidir diye düşünüyorum.” dedi.

Spor Toto Süper Lig Ahmet Çalık Sezonu’nun 23. haftasında Fenerbahçe’yi konuk eden ve sahadan 1-1 eşitlikle ayrılan Demir Grup Sivasspor’umuzda Başkanımız Mecnun Otyakmaz, karşılaşmanın ardından stadyum çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı.

İkinci yarıda ki oyunumuzla galibiyeti kaçıran taraf olduğumuzu söyleyen Otyakmaz, “Bu kadar eksiğe rağmen neticede Fenerbahçe karşısında berabere kalmakta en azından üzüntülü değil. Biliyorsunuz çok eksiğimiz vardı. Çok önemli oyuncularımız yok. Bir de sakatlar kervanına sanırım Erdoğan Yeşilyurt da katıldı. Zor bir süreçteyiz. Genç arkadaşlarımızı da oynatmak istedik. 2 tane direkten dönen topumuz var, 3 net pozisyon kaçırdık. Netice itibariyle bu eksik zamanda bu puanı almak iyidir diye düşünüyorum. Allah’tan sahamız bugün oynamaya müsaitti. Yağışlı olmayınca iyi oldu yalnız bu mevsimde 7 günde 3 maç oynuyor olmak hem sahaları hem oyuncuları çok yordu.” dedi.

Bir basın mensubunun “Taraftar transfer bekliyor. Bu konuda neler söylersiniz?” şeklindeki sorusuna Otyakmaz, “Araştırmalarımız devam ediyor. Tabii devre arası transfer yapmanın çok zor olduğunu biliyorsunuz. Elindeki iyi oyuncuyu kimse vermek istemez, bonservisle ancak olabilir. Oda şartlarımız malum dövizin hali. Dolayısıyla bu transferleri gerçekleştirmekte biraz zorluk çekiyoruz. Görüştüğümüz oyuncular var. Hocamızın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarımız devam ediyor. En tehlikeli 4 haftayı da geçirmiş olduk. Her ne kadar az olmakta birlikte soğuk havaya rağmen buraya gelerek takımı destekleyen sonra da alkışlayan taraftarımıza şükranlarımızı sunuyorum.” yanıtını verdi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.