Mecnun Otyakmaz: Bütün Derneklerimizi Final Maçına Davet Ediyoruz

Mecnun Otyakmaz, “İstanbul’da Sivaslılar’ın ne kadar çok olduğunun bir şehir efsanesi olmadığını ispat etmemiz gerekiyor. Bütün derneklerimizi 26 Mayıs’taki final maçımıza davet ediyoruz.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, maç sonu stadyum çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Aytemiz Alanyaspor ile çok zor bir maç oynadığımızı belirterek, “Bir ara avantajı kaybettiğimiz dönemler oldu ama arkadaşlarımız geri dönmeyi bildiler ve finale çıkacak sonucu elde ettiler. Başta hocamızı ve futbolcularımızı tebrik ediyoruz.” dedi.

Taraftarlara da ayrı bir parantez açmak gerektiğini vurgulayan Otyakmaz, dolu tribünlere karşı muhteşem bir atmosferde futbol oynadığımızı ifade etti.

Otyakmaz, stadyumu dolduran taraftara teşekkür ederek, “Bugün muhteşemdiler. Zaten hafta başında biletler satışa çıkınca ilgi, alaka vardı. Valiliğimizin ‘Minik Yiğidolar’ organizasyonu ve Belediye Başkanımızın da biletleri taraftara hediye etmesi ile birlikte dolu stada oynadık. Taraftarın ne kadar önemli olduğunu, futbolun ayrılmaz bir parçası olduğunu bu maçta bir kez daha gördük. İki yıldır pandemiden dolayı böyle bir yoğunluk olmamıştı. Özlemişiz, teşekkür ederiz geldikleri için.” diye konuştu.

İstanbul’daki final maçına da bütün taraftarımızı davet eden Otyakmaz, “İstanbul’da Sivaslılar’ın ne kadar çok olduğunun bir şehir efsanesi olmadığını ispat etmemiz gerekiyor. Bütün derneklerimizi 26 Mayıs’taki final maçımıza davet ediyoruz.” ifadesini kullandı.

Otyakmaz, final maçında Kayserispor ile aynı zamanda Anadolu derbisine çıkacağımızı hatırlatarak, şunları kaydetti:

“Yıllardır çok değerli bir rakibimiz. Bu sene çok değerli bir takım yaptılar. Kupada da çok ciddi rakiplerle mücadele edip onları geçmeyi bildiler. Biraz da kupaya odaklanmışlardı. Ligde onlar da bizim gibi istikrarsız sonuçlar aldılar. Ama her iki takım da finali hak etti. Özellikle Kayseri’yi çok tebrik ediyoruz, önemli rakipleri elediler. Bizim için elediklerini düşünüyoruz. Onlara da başarılar diliyoruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.