Mecnun Otyakmaz: Çocuklarımızla Birlikte Stadyumdaki Yerimizi Alalım

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, “Son 10 haftaya girerken taraftarlarımızla birlikte daha güçlü olacağımızı düşünüyorum. Lütfen Passolig kartlarımızı güncelleyelim. HES kodu uygulaması kalktı. Çocuklarımızla birlikte stadyumda ki yerimizi alalım.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, basın mensuplarına açıklamada bulundu.

Kadın futbol takımı kurmayı hep hayal ettiğimizi söyleyen Otyakmaz, “Bu fırsatı sundu Türkiye Futbol Federasyonu ve biz de hemen kadın futbol takımını oluşturduk. Son oluşturulan takımlardan bir tanesi bizim takım ama takviyelerimiz ve diğer futbolcularımızla birlikte ligde arzu ettiğimiz bir yerdeyiz. Daha iyi futbol oynadıklarını gördükçe ümitleniyoruz. Önümüzdeki yıllarda daha iyi bir kadın futbol takımı oluşturacağımıza en ufak bir şüphemiz yok.” diye konuştu.

– HES Kodu Uygulaması Kalktı

Ligde çok ciddi bir mücadelenin devam ettiğini söyleyen Başkanımız Otyakmaz, “Bilim Kurulu’nun kararıyla ve TFF’nin de onayıyla 12 yaşından küçük taraftarlarımız stadyuma girebilecek ve HES Kodu uygulaması kaldırıldı. Bu bizim için çok sevindirici haber. Son dönemlerde stadyumlar boş kaldı. Artık bu sorunun ortadan kalkacağını düşünüyorum. Son 10 haftaya girerken taraftarlarımızla birlikte daha güçlü olacağımızı düşünüyorum. Bu vesile ile taraftarımıza çağrıda bulunmak istiyorum. Lütfen Passolig kartlarımızı güncelleyelim. HES kodu uygulaması kalktı. Çocuklarımızla birlikte stadyumda ki yerimizi alalım.” dedi.

– Prestij Olarak Ligi Üst Sıralarda Bitirmeyi İstiyoruz

Ligde zor bir dönemece girdiğimizi kaydeden Otyakmaz, şunları söyledi:

“Sanırım Türkiye Kupası’na olan yoğunlaşmaktan kaynaklı konsantrasyon söz konusu. Sakatlarımızın dönmesiyle birlikte daha güçlü bir Demir Grup Sivasspor oluşacaktır. Geçtiğimiz yıllarda son haftalarda iyi çıkışlar yakaladığımız seriler olmuştu. Yine tarihi tekerrür ettirip, arzu ettiğimiz puanları alıp hem ekonomik olarak takımımıza destek olup, prestij olarak ligi üst sıralarda bitirmeyi istiyoruz.”

– Adana’dan Yenilmeden Gelmeyi Arzu Ediyoruz

Ligde gelecek hafta deplasmanda oynayacağımız Adana Demirspor maçı ile ilgili soruları da cevaplayan Otyakmaz, Adana Demirspor’un yeni kurulmasına rağmen iyi bir takım olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz hafta Antalyaspor karşısında takımımızın oyununu beğendiğini söyleyen Otyakmaz, “Oynadığımız oyunun biraz daha üzerine koyarak Adana’dan yenilmeden gelmeyi arzu ediyoruz. Bu maçtan sonra çok önemli bir süreç bizim için başlayacak. Mustapha Yatabare’nin bir sakatlığı var belki ondan mahrum oynayacağız ama geri kalan oyuncularımızla bu işin üstünden geleceğimize olan inancımız tam.” şeklinde konuştu.

– Ciddi Olmamız Lazım

Ziraat Türkiye Kupası yarı final maçına da değinen Otyakmaz, sözlerini şöyle tamamladı:

“Aytemiz Alanyaspor çok ciddi bir rakip. Başarılı bir skorla Yukatel Kayserispor’u deplasmanda yendiler. Ciddi olmamız lazım. İyi hazırlanarak taraftarımıza en azından final coşkusunu yaşatalım istiyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.