Mecnun Otyakmaz: Kazandık ve Mutluyuz

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, UEFA Avrupa Ligi’nde Karabağ’ı 2-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından konuştu. Otyakmaz, “Bugün ilk 3 puanımızı aldık. Bugün kazandık ve mutluyuz. İnşallah bundan sonraki maçlarda aynısını yapmak istiyoruz.” dedi.

UEFA Avrupa Ligi 3. maçında sahamızda Karabağ’ı 2-0 mağlup eden Demir Grup Sivasspor’umuzda Başkanımız Mecnun Otyakmaz, maçın ardından stadyum çıkışında gazetecilere açıklamada bulundu.

Otyakmaz, “Daha önce galibiyete çok yaklaşmıştık goller atmıştık ama maalesef puan alamamıştık. Bugün 3 puanla tanıştık. Dün büyük bir başarıya imza atan Başakşehir’i kutluyorum. Bugün kazandık ve mutluyuz. Dün gelen galibiyetle biz de özgüvenli hale geldik. Bugün ilk 3 puanımızı aldık. İnşallah bundan sonraki maçlarda aynısını yapmak istiyoruz. Maccabi Tel-Aviv maçıyla birlikte gruptan çıkmayı garantilemek istiyoruz.” dedi.

Başkanımız Otyakmaz, hafta sonu oynayacağımız Galatasaray maçına galibiyet için çıkacağımızı da söyleyerek, “Galatasaray maçını pazar günü oynayacağız. Yorgunluk söz konusu olmaz. Çıkıp Galatasaray’a karşı iyi mücadelemizi göstermek istiyoruz. Ligde normal yerimize gelmek için Galatasaray’ı yenmek istiyoruz. Çok maç yapmıyoruz ve dolayısıyla futbolcularda da sakatlık meydana geliyor. Bizim sıkıntımız defanstaki ve sağ bekteki sakatlıkların sürekli devam etmesi. Aaron Appindangoye’nin gelmesiyle de bu tür sorunlarımızın ortadan kalkacağını düşünüyorum.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.