Mecnun Otyakmaz: Kupada Bu Sezon İyi Gidiyoruz

Mecnun Otyakmaz, “Kupada bu sezon iyi gidiyoruz. Kupayı almak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Hakikaten kupa maçları çok daha farklı bir atmosferde gerçekleşiyor.” dedi.

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde sahasında Vavacars Fatih Karagümrük’ü 1-0 mağlup ederek yarı finale yükselen Demir Grup Sivasspor’umuzda başkanımız Mecnun Otyakmaz, hak ederek kazandığımızı ve hedefimizin kupayı kaldırmak olduğunu söyledi.

Otyakmaz, maç sonu stat çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, kupada iç saha avantajını değerlendirdiklerini belirterek, “Çok şükür gerçekten bugün hak ettiğimiz bir tur oldu. İyi futbol oynayan rakibe karşı oynadık. Son haftalarda maç trafiğinin yoğunluğundan dolayı sakatlıklar ve yorgunluklar söz konusuydu. Bu yüzden daha az forma bulmuş oyunculara hocamız şans tanıdı. Onlar da diğer arkadaşlarını aratmadılar. İyi bir sonuçla da tur atlamasını bildik. Taraftarımıza armağan ediyoruz.” diye konuştu.

Kupayı almak istediğimizi vurgulayan Otyakmaz, bunu yapabilecek güçte olduğumuzu vurguladı.

Otyakmaz, eksiklerimizin takıma katılmasıyla daha güçlü olacağımıza dikkati çekerek, şunları kaydetti:

“Daha iyi futbol oynayarak inşallah finale çıkacak ve kupayı bu sene kaldıracağız. Büyük konuşmuş gibi olmayayım geçen sene biraz daha iddialıydık, biraz erken elendik ama şimdi daha iyi gidiyoruz. Kupayı almak için elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Hakikaten kupa maçları çok daha farklı bir atmosferde gerçekleşiyor. Antalyaspor gayet iyi oynadı, Trabzonspor zaten ligi forse etti, gidiyor. Dün Trabzonspor karşısındaki Antalyaspor’u da beğendim. Dolayısıyla rakibi öngöremiyorum şimdilik ama inşallah finale çıkan taraf biz oluruz.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.