Mecnun Otyakmaz: Pato 1,5 Yıldır Futbol Oynamıyor

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Fenerbahçe ile 1-1 berabere kaldığımız müsabakanın ardından stadyum çıkışında gazetelerin sorularını yanıtladı.

Otyakmaz, Avrupa kupaları ve maç trafiği ile birlikte yoğun maçlarımızın olduğunu belirterek, “Kötü sonuçlarda almıştık. Fakat o süreç bittikten sonra şimdi biraz toparladık ama takımımızda bazı eksikler var. Transferleri hallettik. Kanat ve 10 numara arayışlarımız devam ediyor. Arkadaşlar internetten Pato ile ilgili bana mesaj atıyor. Bunları görüyor ve duyuyoruz ama 1,5 yıldır oynamamış ve senede 1,5 milyon isteyen bir futbolcuyu taraftarımız istiyorsa hay hay başımızın üzerine alır getiririz.” dedi.

Bir basın mensubunun “Bu tarz isimleri zamanında getirdiniz” şeklindeki sorusuna Otyakmaz,

“Ama onların hepsi oynayandı. Robinho da olsun, Cicinho da olsun bunlar hep oynayan oyunculardı. Aldık getirdik ve hemen kısa sürede de oynattık. Pato’yu oynatmak için en az 3-4 aylık bir süreç lazım diye düşünüyorum.” yanıtını verdi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.