Mecnun Otyakmaz, “Bu soğuk havada bizim için çok sıcak bir galibiyet oldu. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Uzun zamandır da taraftarımızın önünde kazanamamıştık. Beşiktaş galibiyetiyle hem taraftarımızı mutlu ettik, hem de ligde biraz daha iyi konuma geldik. İlerisi için daha da ümitlendik.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Spor Toto Süper Lig’in 23. hafta maçında Beşiktaş’ı 1-0 mağlup ettiğimiz maçın ardından stadyum çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Otyakmaz şunları söyledi:

“Bu soğuk havada bizim için çok sıcak bir galibiyet oldu. Bu galibiyete çok ihtiyacımız vardı. Uzun zamandır da taraftarımızın önünde kazanamamıştık. Beşiktaş galibiyetiyle hem taraftarımızı mutlu ettik, hem de ligde biraz daha iyi konuma geldik. İlerisi için daha da ümitlendik. Maalesef sakatlıklarımız çok fazla olmaya başladı. Darbeye bağlı sakatlıklar da var. Kas sakatlıkları da var. Hem Yatabare sakatlandı hem şimdi Jordy Caicedo sakatlandı. Bu bizi biraz takım kurmakta zorluyor. Yeni transferlerin katkısıyla daha geniş bir kadromuz olacak. İnşallah sakatlardan etkilenmeyeceğiz. Yeni transferlerin uyum sağlaması bugün de birinin gol atması, bizi çok mutlu etti. Jordy Caicedo ile henüz bir bilgi almadım. Durumu yarın belli olur. Umarım önemli bir sakatlığı yoktur. Çünkü Yatabare 3-4 hafta yok. Leke James’te daha henüz hazır değil. Yani üç santrforun sakat olması bizi biraz zorlayacak gibi.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.