Mecnun Otyakmaz: Takımımız Kendi Kimliğine Bürünüyor

Mecnun Otyakmaz, “Takımımızın vermiş olduğu mücadeleyle hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Taraftarımıza armağan ediyoruz. Yine geçen seneki gibi maçların yoğunluğu ve sakatlıklardan kurtulunca takımımız kendi kimliğine bürünüyor ve sonuç almaya başlıyoruz.” dedi.

Spor Toto Süper Lig’in 16. haftasında konuk ettiği Galatasaray’ı 1-0’lık skorla mağlup eden Demir Grup Sivasspor’umuzda Başkanımız Mecnun Otyakmaz, son haftalarda iyi oynadığımızı, Galatasaray karşısında da iç sahada oynamanın avantajını iyi kullandığımızı söyledi.

Otyakmaz, stat çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Galatasaray karşısında haklı bir galibiyet aldığımızı belirterek, “Son haftalarda iyi futbol oynayarak kazanıyoruz. Bugün de iç sahada oynamanın avantajını değerlendirmek istedik. Çok şükür takımımızın vermiş olduğu mücadeleyle hak ettiğimiz bir galibiyet aldık. Taraftarımıza armağan ediyoruz. Yine geçen seneki gibi maçların yoğunluğu ve sakatlıklardan kurtulunca takımımız kendi kimliğine bürünüyor ve sonuç almaya başlıyoruz. İnşallah geçen seneki gibi yenilmezlik serimiz devam eder.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.