Mecnun Otyakmaz: Takımımızı Tebrik Ediyorum

Mecnun Otyakmaz: “Son maçta gençlerimizi görme fırsatı bulduk ve maçı kazanmasını bildiler. Tebrik ediyorum. Gerçi maça daha fazla taraftar beklerdim ama inşallah İstanbul’daki kupa maçına hazırlanıyorlardır diye düşünüyorum.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, maç sonu stadyum çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, ligi kazanarak bitirmeyi başardığımız için çok mutlu olduğumuzu ifade etti.

Her iki takımın da maça yedek ağırlıklı takımla sahaya çıktıklarını anlatan Otyakmaz, “Son maçta gençlerimizi görme fırsatı bulduk ve maçı kazanmasını bildiler. Tebrik ediyorum. Gerçi maça daha fazla taraftar beklerdim ama inşallah İstanbul’daki kupa maçına hazırlanıyorlardır diye düşünüyorum. Bilet satışlarımız da fena gitmiyor. İnşallah orada da taraftarımızın önünde güzel bir karşılaşma oynarız.” dedi.

Otyakmaz, ligi bu sene çok arzu ettiğimiz yerde bitiremediğimizi belirterek, “Biliyorsunuz çok fazla sakatlıklarımız oldu. Bundan dolayı ligi çok arzu ettiğimiz yerde bitiremedik, biraz daha yukarılarda olabilirdik. Tabi son haftalarda yaşanan kupa heyecanı biraz ligi ötelediğimiz sonucunu ortaya çıkardı. Birkaç puan daha fazla alabilirdik.” diye konuştu.

İstanbul’da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası’na gelecek taraftarların organizasyonuyla ilgili de konuşan Otyakmaz, şunları kaydetti:

“Dolayısıyla İstanbul’da bir toplantı yapıldı ve stada giriş çıkışların nasıl olacağı konusunda derneklerimiz bilgilendirildi. Sanırım bir problem olmayacak. Zaten Sivas’tan bileti olanlara belediyemiz bildiğiniz gibi otobüs tahsis ediyor. Ticaret ve Sanayi Odamız da 2 bin bilet aldı. Organizasyon gayet güzel gidiyor. Daha önceki konuşmamda da ‘İstanbul’daki Sivaslılar’ın çokluğunun şehir efsanesi olmadığını ispatlamamız gerekiyor.’ demiştim. Herhalde yankı buldu ki maça yoğun bir talep olduğunu söyleyebilirim.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.