Mecnun Otyakmaz: Takımımızı ve Felix’i Tebrik Ediyorum

Mecnun Otyakmaz: “Galibiyetin son dakikalarda bütün yıl çok az faydalanabildiğimiz Jorge Felix’ten gelmesi bizim için ayrıca bir mutluluk oldu. Hem takımımızı hem de Felix’i ayrıca kutluyorum ve tebrik ediyorum. ” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Helenex Yeni Malatyaspor’u 1-0 yendiğimiz müsabakanın ardından stadyum çıkışında gazetelerin sorularını yanıtladı.

Otyakmaz, ligde 5’inci olma yolunda çok önemli bir karşılaşmaya çıktığımızı belirterek, “Yine Malatyaspor için de düşme kalma mücadelesinde önemli bir virajdı. Biz kendi adımıza bugün maçı çok istediğimizi gösterdik aslında. Son tercihlerimizde biraz daha akıllı olabilseydik maçı çok önceden koparmış olacaktık ama galibiyetin son dakikalarda bütün yıl çok az faydalanabildiğimiz Jorge Felix’ten gelmesi bizim için ayrıca bir mutluluk oldu. Hem takımımızı hem de Felix’i ayrıca kutluyorum ve tebrik ediyorum. Tabi çok şey kaçırdığımızı bu sene sezon başındaki hem maç trafiğinin yoğunluğundan, maç trafiğinin yoğunluğu sorun değil bunu biliyorduk ve buna göre hazırlanmıştık fakat pandemi meselesi bizi çok yıprattı. Kalecimize bile oyuncu forması yaptırmıştık. O durumlardan bu durumlara geldik. Bu süreç böyle olmasaydı daha iyi olabilirdi. Şimdi önümüzde 5’incilik hedefi var, onun için de gerekli mücadeleyi veriyoruz.” ifadesini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.