Mecnun Otyakmaz: Taraftarımızın Yüzünü Güldürmeye Devam Ederiz İnşallah

Mecnun Otyakmaz, “Bundan sonra bu moralle takımımız taraftarımızın yüzünü güldürmeye devam eder inşallah” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Atakaş Hatayspor’u 4-0 yendiğimiz maçın ardından stadyum çıkışında yaptığı açıklamada iyi bir galibiyet aldığımızı söyledi.

Atakaş Hatayspor gibi çok önemli bir takıma karşı aldığımız galibiyet için sevinçli olduğumuzu söyleyen Otyakmaz, “Bundan sonra bu moralle takımımız taraftarımızın yüzünü güldürmeye devam eder inşallah. Yatabare’yi de tebrik ediyorum. O da bayadır gol yollarında etkisiz kalıyordu. Bugün o da iyi oynadı ve hattrick yaptı. Tebrik ediyorum” dedi.

Kulüpler Birliği’nin hakemler hakkında aldığı kararı da değerlendiren Otyakmaz, “Toplantıya maalesef ben katılamadım. 14 kulüp vardı. Hakemler hakkında konuşmayalım ve baskıyı üzerlerinden kaldıralım. Adaletli yönetmeye gayret etsinler düşüncesi oluşmuş. Ama diğer 6 takımla irtibat kurulamadığı için 14 takım adına bir açıklama yapılmış. Tabi ki Kulüpler Birliği’nin açıklaması bizi de bağlar. Elimizden geldiği kadar buna riayet etmemiz gerekir diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.