Mecnun Otyakmaz: Tebrik Ediyorum

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, “Son 15 dakika oynadığımız futbol turu bize getirmeye yetti. Tebrik ediyorum oyuncu arkadaşlarımızı ve Teknik heyetimizi. Taraftarımıza armağan ediyorum.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Dinamo Batum ile 1-1 berabere kalarak Play-Off turuna yükseldiğimiz mücadelenin ardından stadyum çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada bulundu.

Avrupa yolumuza devam ettiğimizi söyleyen Otyakmaz, “Trabzonspor, Galatasaray’ın da bu yolda devam etmesi ülkemiz ve bizler adına çok sevindirici. Bütün takımlarımızı tebrik ediyorum. İnşallah 3 takım da gruplara kalır. Bundan sonra Kopenhag’ı düşünüyoruz. Dinamo Batumi sanırım bu sene 23’üncü maçını oynuyordu. Tam hazır takımlar. Bunu da sahada gördük. Eksik mevkilerimizde biraz aksama oldu. Ama onun haricinde biz de yavaş yavaş üzerine koyarak geliyoruz. Bizlerin en yakın sürede hazır olacağını düşünüyorum. Eksiklerimiz gelecek. Daha iyi bir takım olacağız. Daha iyi bir futbol izleteceğimizi düşünüyorum. Çok zor bir maç oldu gerçekten. Ama son periyotta son 15 dakika özellikle oynadığımız futbol turu bize getirmeye yetti. Keşke daha önce bulsaydık golü ve stresli bir karşılaşma olmasaydı ama bu da güzel. Tebrik ediyorum oyuncu arkadaşlarımızı ve teknik heyetimizi. Taraftarımıza armağan ediyorum. Eksiklerimizin olması ve sakatlıktan yeni dönen arkadaşlarımızın olması biraz aksaklığa yol açtı. Önümüzdeki yıllarda 4 takımın Avrupa kupalarına ve şampiyonalar ligine ön eleme tehlikesi ile karşı karşıyaydık 3 takımımızın tur atlaması ülke puanımızı geliştirdi. 3 takımla gruplara da kalırsak önümüzdeki yıllarda böyle bir tehlike ortadan kalkar diye düşünüyorum.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.