Mecnun Otyakmaz: Tebrik Ediyoruz

Mecnun Otyakmaz, “Farklı kazanmayı bildik. Bizim takımımızın iyi bir takım olduğunu, moralsiz başladığını, bir galibiyetle moral bulacağını biliyorduk. Düşündüğümüz gibi de oldu. Arkadaşlarımızı ve taraftarlarımızı tebrik ediyoruz.” dedi.

Başkanımız Mecnun Otyakmaz, Süper Lig’in 7. haftasında sahamızda Vavacars Fatih Karagümrük’ü 4-0 yendiğimiz maçın ardından stat çıkışında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, moral için böyle bir galibiyete ihtiyacımızın olduğunu belirtti.

Ligin 6. haftasında Öznur Kablo Yeni Malatyaspor’a karşı deplasmanda aldığımız galibiyetin takımda moralleri yerine getirdiğini dile getiren Otyakmaz, şöyle konuştu: “O moral bugün sahaya yansıdı. Farklı kazanmayı bildik. İyi bir takıma karşı oynadık. Özellikle ilk yarı çok topa sahip oldular. Golü yedikten sonra bir gevşeme oldu, çok sakatları da vardı. İyi bir takımı bu şekilde yakalayıp yendiğimizden dolayı memnun olduğumu söylemek istiyorum. Bizim takımımızın iyi bir takım olduğunu, moralsiz başladığını, bir galibiyetle moral bulacağını biliyorduk. Düşündüğümüz gibi de oldu. Malatya galibiyeti gerçekten çok iyi moral oldu. Bugün özgüvenleri çok yüksekti, bu da sahaya, skora yansıdı. Memnunuz, arkadaşlarımızı ve taraftarlarımızı tebrik ediyoruz.”

Taraftarlara da seslenen Otyakmaz, “Genç nüfus henüz aşı programını tamamlamadı. Zamanla yasal süreç dolduktan sonra taraftarın artacağını düşünüyorum.” dedi.

Otyakmaz, ligin 8. haftasında 2 Ekim Cumartesi günü deplasmanda Beşiktaş ile yapacağımız maçı da değinerek, “Beşiktaş da bizim Avrupa kupalarında yaşamış olduğumuz sıkıntıları yaşıyor. Çok sayıda sakatları var. Hafta içi de Ajax karşısında ülkemizi temsil edecekler. Önemli bir karşılaşma. O karşılaşmada başarılar diliyoruz. Bu son sıkıntıları, bizi daha iyi durumda gösteriyor. İnşallah oradan iyi bir sonuç alırız.” ifadelerini kullandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.