Mecnun Otyakmaz: Yukarılara Oynamamız İçin Önemli Bir Karşılaşmaydı

Mecnun Otyakmaz, “Bizim biraz daha yukarılara oynamamız için önemli bir karşılaşmaydı. Net bir skorla kazandık. Oyuncu arkadaşlarımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum.” dedi.

Süper Lig’in 34. haftasında Demir Grup Sivasspor’umuz, sahamızda İH. Konyaspor’u 3-1 mağlup etti. Maçın ardından stadyum çıkında Başkanımız Mecnun Otyakmaz, gazetecilere açıklamada bulundu.

Otyakmaz, hastalığını iyiye gittiğini ifade ederek, kendisini tedavi eden doktorlara teşekkür etti. Başkan Otyakmaz, “Takımımızı biliyorduk. Salgın sezon başından beri bizi etkilemişti. İkinci yarı ile birlikte maç trafiğinin azalmasıyla, takımda Kovid olacak kimsenin kalmamasıyla ve virüsün bizden uzak olması neticesinde takım toparlandı. Yavaş yavaş puanlar almasını bildik. Bugün de önemli bir karşılaşma oynadık. Bizim biraz daha yukarılara oynamamız için önemli bir karşılaşmaydı. Net bir skorla kazandık. Oyuncu arkadaşlarımızı ve teknik heyetimizi tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Bir gazetecinin ‘Avrupa kupaları hedefi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?’ şeklindeki sorusu üzerine Otyakmaz, “Tabii ki sonuna kadar kovalamamız lazım. Biz bütün maçlarımıza puan kazanmak için çıkıyoruz. Bundan sonraki karşılaşmalarımız da öyle. Önemli karşılaşmalarda olacak. Ligin kaderini etkileyecek karşılaşmalara da çıkacağız. Orada en hazırlıklı ve en iyi şekilde hazırlanıp puanlarımızı almak istiyoruz. Bakalım bu puanlar bizi nereye götürecek.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.