Medicana 7. Kez Demir Grup Sivasspor’umuzun Sağlık Sponsoru Oldu

Medicana Sivas Hastanesi, 6 yıldır devam eden sağlık sponsorluğunu yeniden imzalayarak 7. kez sponsorumuz oldu.

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Şerafettin Demiray, bu haklı gururu 7. kez yaşamaktan büyük onur duyduklarını dile getirerek, “Medicana Sağlık Grubu olarak Sivas’a geldikten sonra 1.5 yıl boyunca isim sponsorluğumuz gerçekleşti. O günden itibaren sağlık sponsorluğumuz devam etmektedir. Böylesine köklü ve güçlü bir camianın sağlık sponsoru olmak bizlere gurur veriyor. Sivasspor’un tüm sağlık ihtiyaçlarında yanındayız. İlk sözleşmeyi imzalarken hep destek tam destek diyerek yola çıktık. Bugüne kadar bütün sağlık ihtiyaçlarını eksiksiz vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Sivas’ın en büyük değeri olan Sivasspor’a 2021-2022 Sezonunda başarılar diliyoruz.” dedi.

Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar ise en büyük destekçilerimizden birisi olan Medicana ailesine ve Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Hüseyin Bozkurt’a teşekkür ederek, “6 yıldır her sağlık ihtiyacımızda yanımızda olan Medicana Sağlık Grubu ile 7. senemizde de devam etmek için imzalarımızı attık. Her zaman yanımızda oldukları için mutluyuz inşallah sakatlıkların daha az yaşandığı, başarılarla dolu bir sezon geçireceğiz. Sözleşmenin hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.