Medicana 8. Kez Sağlık Sponsorumuz Oldu

Medicana Sağlık Grubu, Demir Grup Sivasspor’umuzun 2022-2023 sezonunda da sağlık sponsoru oldu.

Kulübümüz ile Medicana Sivas Hastanesi arasında sağlık alanında 8’inci kez sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

İmza töreninde konuşan Başkan Vekilimiz Erdal Sarılar, 7 yıldır sponsorluk anlaşmamızın devam ettiğini hatırlatarak, “Sağlık alanında bizi yalnız bırakmayan Medicana ailesine ve Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt’a, Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Ersan Biçkioğlu’na teşekkür ediyorum. Tüm sağlık ihtiyaçlarımızda kendi evimiz gibi gördüğümüz Medicana Sağlık Grubu ile bu senede sağlık sponsoru olarak yola devam ediyoruz.” dedi.

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Ersan Biçkioğlu ise, Demir Grup Sivasspor’umuzun yanında oldukları için çok mutlu olduklarını belirterek, “Her geçen gün başarılarına yeni başarılar ekleyen ve son olarak Türkiye Kupası şampiyonu olan bir camianın sağlık sponsoru olmak bize mutluluk ve gurur veriyor. Sivasspor Kulübü Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz’ın, Sivasspor Kulübü Başkan Vekili Sayın Erdal Sarılar’ın büyük gayretleri ve emekleri ile güzel işler çıkarıyor bizler de gururla destek oluyoruz takımımıza. Bu sene Avrupa kupası, lig ve Türkiye Kupası yolunda mücadeleci bir sezon bekliyor. Takımımızın yanındayız. Sivas’ın en büyük marka değeri olan Sivasspor’a 2022-2023 sezonunda da başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.