Medicana Sağlık Grubu, 2023-2024 Sezonunda Yine Yanımızda

Kulübümüz ile Medicana Sivas Hastanesi arasında sağlık alanında 2023-2024 sezonu için sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

Medicana Sivas Hastanesi, 9 yıldır EMS Yapı Sivasspor’umuzun sağlık sponsoru olarak devam ediyor. İmza töreninde konuşan Başkan vekilimiz Bahattin Eken, “Sivasspor’un sağlık anlamında yıllardır yanında olan Medicana ailesine ve Medicana Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hüseyin Bozkurt’a teşekkür ediyorum. Biliyoruz ki her an yanımızdalar ve bize güven veren bir ekiple destekler.” dedi.

Medicana Sivas Hastanesi Genel Müdürü Dr. Osman Kara ise, “Yıllardır Sivas’ı ve ülkemizi Avrupa’da başarı ile temsil eden ülkemizin gururlarından birisi olan Sivasspor’a sağlık sponsoru olmak başarılarında yanlarında olmak bizleri mutlu ediyor. Sivasspor Kulübü Başkanı Sayın Mecnun Otyakmaz’a, Sivasspor Kulübü Başkan vekili Bahattin Eken’e emekleri için teşekkür ederim. Zor geçecek bir sezonda takımımızın yanınızdayız. Sivasspor’a 2023-2024 sezonunda da başarılar diliyoruz.” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.