Medya Bilgilendirme – Ballkani Maçının Programı Belli Oldu

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Ballkani ile oynayacağımız maç öncesinde Demir Grup Sivasspor’umuzun ve rakip takımın programı belli oldu.

Demir Grup Sivasspor’umuz ile Ballkani, 06 Ekim Perşembe günü saat 19.45’te UEFA Avrupa Konferans Ligi G grubu 3. hafta maçında Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda karşılaşacak. Mücadele öncesi iki takımın da antrenman ve basın toplantısı programı belli oldu.

05 Ekim Çarşamba günü saat 13.00’te Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay ile Yunan futbolcumuz Dimitrios Goutas maçın oynanacağı Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda basın toplantısı düzenleyecek. Takımımız kulüp tesislerimizde saat 16.00’da basına ilk 15 dakikası açık antrenmanla maçın hazırlıklarını tamamlayacak.

Ballkani teknik direktörü ve bir futbolcusu 05 Ekim Çarşamba günü saat 18.45’te Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda basın mensuplarının sorularını yanıtlayacak. Ballkani saat 19.45’te ise stadyumda son antrenmanı yapacak. Antrenmanın ilk 15 dakikası basına açık olacaktır.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.