EMS Yapı Sivasspor Resmi İnternet Sitesi > Takımımızdan Haberler > Futbol > Muammer Yıldırım Sağlık Kontrolünden Geçti
![](https://www.sivasspor.org.tr/wp-content/uploads/2020/08/1-1-1024x1024.jpg)
Sporcumuz, Muammer Zülfikar Yıldırım Acıbadem Ankara Hastanesi’nde sağlık kontrolünden geçti.
Detaylı kan tetkikleri yapılan sporcular; ortopedi, iç hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, genel cerrahi ve kardiyoloji bölümlerinde muayene edildi. Sağlık kontrolleri, akciğer, kardiyak testleri ve radyolojik kontrollerin yapılmasıyla tamamlandı.