Ömer Faruk Mahir:  Kazandığımız İçin Mutluyuz

Yardımcı Antrenörümüz Ömer Faruk Mahir, “Seyir zevki güzel bir maç oluşundan ötürü hem Beşiktaş’ı hem de kendi takımımızı tebrik ediyorum. 3 günde bir maç oynuyoruz ve bu yoğun tempodan dolayı futbolcularımızı tebrik ediyorum. Bu maçı kazandığımız için çok mutluyuz.” dedi.

Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un Beşiktaş maçının 82. dakikasında kırmızı kart görmesi nedeniyle Yardımcı Antrenörümüz Ömer Faruk Mahir, maçının ardından düzenlenen basın toplantına katıldı.

Mahir, şunları söyledi:

“Seyir zevki güzel bir maç oluşundan ötürü hem Beşiktaş’ı hem de kendi takımımızı tebrik ediyorum. 3 günde bir maç oynuyoruz ve bu yoğun tempodan dolayı futbolcularımızı tebrik ediyorum. Bu maçı kazandığımız için çok mutluyuz. Maçta ikinci yarısı Beşiktaş iyi bir performans sergiledi. Tüm bunlara rağmen kazanmış olmak mutluluk veriyor. Beşiktaş’a bundan sonraki maçlarında başarılar diliyorum. Hakemler konusunda yorum yapmak aslında hiç konuşmak istediğim bir alan değil. Pozisyonların gözümüzün önümüzde olması gerginliğe neden oluyor. Bizde tabii ki hakkımızı savunacağız. Bunu savunacak isim de Bülent Uygun’dur. Hocamız kırmızı kartla atıldı maalesef.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.