Ömer Faruk Mahir: Taraftarımız İnanılmazdı

Yardımcı Antrenörümüz Ömer Faruk Mahir, “Bundan sonra içeride oynayacağımız maçta yine aynı dirayetle oynayacağız. Burada değişmeyen tek şey var taraftarımız. Bugün inanılmazdı. Taraftar gelmiyorsa yene yene getireceğiz, güzel oyunla getireceğiz.” dedi.

Yardımcı Antrenörümüz Bülent Uygun, Teknik Direktörümüz Bülent Uygun’un cezalı olması nedeniyle Çaykur Rizespor maçının ardından düzenlenen basın toplantısına katıldı.

Her maçın ayrı bir hikayesinin olduğunu söyleyen Mahir, “Bu hikayenin en iyi şekilde yazılması için bize yardımcı olan teknik ekibimizdeki herkese teşekkür ediyorum. Oyun tam da bizim istediğimiz gibi gitti. Rakibimiz üst sıraları şiddetli bir şekilde rakiplerini kovalıyor. Yenmesi de çözmesi de zor bir takım. Böyle bir takıma karşı oynamak ve galibiyet elde etmek mutluluk verici bir durum. Bugün duran topların arkasında sevinen biz olduk. Savunma kısmında da iyi bir iş çıkarttık. Bu hikayeye emek veren futbolcularımıza da teşekkür ediyorum. Bugün neredeyse 4 farklı dizilişle maça çıktık. Planın şifresi 3 puandı. Buna şiddetli şekilde ihtiyacımız da vardı. Bundan sonra içeride oynayacağımız maçta yine aynı dirayetle oynayacağız. Burada değişmeyen tek şey var taraftarımız. Bugün inanılmazdı. Taraftar gelmiyorsa yene yene getireceğiz, güzel oyunla getireceğiz. Taraftarımız bugün mükemmeldi çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.