Öncelikli Kombine Satışları Yarın Başlıyor

Demir Grup Sivasspor’umuzun 2021-2022 sezonunda Bahçeşehir Koleji Sivas 4 Eylül Stadı’nda oynayacağı; Süper Lig, Ziraat Türkiye Kupası ve UEFA Avrupa Konferans Ligi karşılaşmalarında geçerli olacak kombinelerin öncelikli satışı yarın (8 Ağustos) başlıyor.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da eski kombine kart sahiplerine öncelik tanıtacaktır. Bu kapsamda eski kombine kart sahipleri için kombine satışa 04 Ağustos 2021 Çarşamba günü saat 15.00’te başlayacak ve 08 Ağustos Pazar günü saat 22.00’de sona erecektir.

09 Ağustos Pazartesi günü saat 11.00’de ise tüm koltuklar genel satışa sunulacaktır. Taraftarlarımız dilediği yerden kombinesini satın alabilecek.

  • Sezonunda Geçerli Olacak Kombinelerin Fiyatı Şöyle:

1. Kategori VIP Alt A ve B Blok: 650 TL

2. Kategori Maraton Alt ve Üst C-D-E Blok: 430 TL

3. Kategori Maraton Alt ve Üst A-B-F-G Blok: 330 TL

4. Kategori Osman Seçilmiş Tribünü Güney At ve Üst Tüm Bloklar: 230 TL

5. Kategori VIP Üst B Blok Bayan Tribünü: 230 TL

Diğer Ayrıntılar:

* Kombine satışı www.passo.com.tr adresinden, Yeni 4 Eylül Stadyumu Güney Kale Arkası Tribünü (8 Nolu Giriş) ve Buruciye Medresesi bahçesinde bulunan Passolig gişelerinde yapılacak. Gişelerin çalışma saatleri 10.00 – 18.00 saatleri arası olup gişeler pazar günleri kapalı olacaktır.

* Kombine satışında HES Kodu ve TC kimlik numarası zorunluluğu olacaktır. Türk ve yabancı uyruklu vatandaşlar, Hes Kodu almak için https://hayatevesigar.saglik.gov.tr/hes.html adresini ziyaret edebilir.

* Kişi kendiyle birlikte 5 kişiye kadar kombine alabilir. Diğer kombine alacağı kişilerin Passolig kartını ve HES Kodlarını yanında getirmelidir.

* Passolig kartların minimum vize tarihi 31.05.2022 olmalıdır.

* Satışlar birer koltuk boş bırakılarak yapılacaktır.

* Kombine kartlar World, Bonus ve Aktifbank kredi kartlarına taksit yapılabilecektir.

* Bayan tribün kombine satışı sadece stadyum önündeki gişelerden yapılacaktır.

 

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.