Rıza Çalımbay: 1 puan Aldığımız İçin Mutluyuz

Rıza Çalımbay, “1 puan aldığımız için mutluyuz. Saha şartları uygun olsaydı daha başka maç olabilirdi” dedi.

Süper Lig’de 19. haftada Medipol Başakşehir’in konuğu olan Demir Grup Sivasspor’umuz, mücadeleden 1-1 beraberlikle ayrıldı. Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, zor hava şartlarında alınan 1 puanın iyi olduğunu söyledi.

Maçtan önce düşüncemizin puan ya da puanlarla ayrılmak olduğunu dile getiren Çalımbay, “Futbola elverişli olmayan hava ve zeminde oyandık. İki takımı da tebrik ediyorum bu zemindeki mücadeleleri için. Biz düşündüğümüz şeylerden bir tanesiyle ayrılıyoruz. Onu aldığımız için mutuyuz. Bugün iki takımın da oynamasına saha ve hava şartları el vermedi. Televizyon başında izleyen insanlar mücadeleci, heyecanlı maç seyrettiler. Bu maçta futbol çok konuşmaya gerek yok. Başakşehir doldur boşalt oynadı ama böyle de oynamak gerekiyor. 1 puan aldığımız için mutluyuz. Saha şartları uygun olsaydı daha başka maç olabilirdi” diye konuştu.

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.