Rıza Çalımbay, Adana Demirspor Maçını Değerlendirdi

Rıza Çalımbay, “İlk yarı sadece bir tane karambol pozisyon oldu onda da golü yedik. Ama ikinci yarı çok farklı çıktık, çok çok iyi oynadık, pozisyonlar da yakaladık atamadık.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Adana Demirspor’a 2-1 mağlup olduğumuz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Karşılaşmanın ilk yarısında istediğimiz gibi oynayamadık ancak rakibe de pozisyon vermedik. İlk yarı sadece bir tane karambol pozisyon oldu onda da golü yedik. Ama ikinci yarı çok farklı çıktık, çok çok iyi oynadık, pozisyonlar da yakaladık ama atamadık. Bir tane gol atabildik, yediğimiz gol çok kötü. Bizim yemememiz gereken bir goldü ölü toptan kornerden bir gol yedik. Bundan önceki Yukatel Kayserispor maçında da aynısını yemiştik. Arkadaşlarımıza özellikle söylemiştik kornerlere dikkat edelim diye ama maalesef aynı şekilde gol yedik. Bunun için üzgünüz. Takımda eksiğimiz çok. 7-8 tane eksik vardı, bunların hepsi birleştiği zaman istediğiniz şeyler maalesef olmuyor, ama her şeye rağmen maçın ikinci yarısı bize umut veren bir oyun oldu.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.