Rıza Çalımbay: Bizim İçin Her Açıdan Şanssız Bir Gündü

Rıza Çalımbay, “Ne olursa olsun böyle skor olmamalıydı. Bazı arkadaşlarımız kapasitesinin altında oynadı. Bizim için her açıdan şanssız bir gündü.” dedi.

Teknik Direktörümüz Rıza Çalımbay, Yukatel Kayserispor’a 4-1 mağlup olduğumuz maçın ardından düzenlenen basın toplantısında şunları söyledi:

“Futbolda bazen maalesef böyle şeyler yaşanıyor. İkinci yarı oyuncu değişikliği yaptık. Golümüzü de bulduk. İyi oynamaya da başladık. Bazı hatalarımızdan dolayı bir tane daha gol yememiz bizim için kötü oldu. 2 tane forvetimiz vardı. Bunlardan yararlanamıyoruz. İleride top tutamadık. Yine de ne olursa olsun böyle skor olmamalıydı. Bazı arkadaşlarımız kapasitesinin altında oynadılar. Bizim için her açıdan şanssız bir gündü. Bu takım ziraat kupasını alan ve Avrupa’ya giden bir takım. Bu şunu gösterdi ki, bu takıma iyi takviyeler gerekiyor. Onu almaya çalışıyoruz. En kısa sürede eksikliklerimizi giderirsek eskisinden daha iyi olacağız. Daha öncede bu krizleri yaşadık ama sonra mükemmel şekilde çıktık. Takımımıza yürekten inanıyorum.”

Enquire now

Give us a call or fill in the form below and we will contact you. We endeavor to answer all inquiries within 24 hours on business days.